...

....

    Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Baran Plastik Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Ltd. Şti (Baran Plastik), 25 yıllık tecrübesiyle tuvalet temizleme ürünlerinin en önemli üreticilerinden biridir. Baran Plastik, 1991 yılında küçük bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Faaliyetinin başlangıcından beri firmamız elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, 11.000m2 açık ve 5200m2 kapalı tesisinde en yüksek kalitede ürünler üretmektedir. Müşterilerimizin her geçen yıl genişleyen çevresi sayesinde, firmamız satış ağını genişletmektedir. Baran Plastik ürünlerinin başarısı, Türkiye dışında da etkili olmuştur, firmamız ürünleri dünya çapında yaklaşık 20 ülkeye ihraç etmektedir. Baran Plastik, müşterilerinin kendi markalı ürünlerini üretmektedir (Private Label). Baran Plastik ‘in faaliyetlerinin başında ‘‘daha iyi bir yaşam için hijyen ve temizlik ’’anlayışı vardır.  Tüm makinelerini kendi bünyesinde yaptığı ar-ge çalışmaları ile geliştiren Baran Plastik sahip olduğu makine teçhizatı ile plastik üretiminden , deterjan imalatı , dolum , paketleme, ambalajlama süreçlerinin tamamını ; fabrikasında gerçekleştirerek en kaliteliyi en uygun fiyata tüketiciyle buluşturmayı ilke edinmiştir.

Vizyon

Tazelik ile hijyenik yaşamlar yaratırız Stratejik hedef şu yollarla uygulanmaktadır:

Piyasanın ihtiyaçlarına tamamlayıcı projeler

İç ve dış pazarlarda yaratıcı ve lider olmak için girişimler

Tüketicilerimiz için güvenli ürünler üretmek

Çevre dostu bir organizasyon ile çalışmak

Doğal çevreye uyum ve kirliliğin önlenmesi

Kaynakların ve hizmetlerin kullanımının optimizasyonu

Misyon

Tüm makine ve techizatı kendi bünyemizde geliştirerek maksimum oranda dışarıdan bağımsız üretime ulaşabilmek. Teknolojik alt yapıyı, global ürünler ile birleştiren bir bakış açısı ile, her zaman en kaliteliyi en cazip fiyatlar ile müşterilerimize sunabilmek. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan modern, etkili ve güvenli formüller oluşturmaktır.

Üretim

Baran Plastik Temizleme ve Kozmetik Ürünleri Ltd. Şti. (Baran Plastik), üretim ağını modern makineler, deneyimli mühendisler ve üretim işçileri oluşturmaktadır . Baran Plastik üretim süreçlerinin tamamı iş güvenlik standartlarına uygundur. Uygulanan teknolojilerin tamamında çevre etkisi üzerine özen gösterilmektedir.

Çalışmalarımızın müşterilerimizin memnuniyeti esastır ve bu nedenle üretim sürecinin her aşamasında kalite kontrolleri gerçekleştirirerek tüm süreçleri izlenebilir kılıyoruz.

İmalat aşamalarının tamamında ISO kalite kontrol standartlarına uygun şekilde hareket ediyoruz.

Kalite Politikası

Baran Plastik yerli ortakları ve uluslar arası partnerleri ile anlaşmalarına uygun olarak üretim süreçlerini ilerletmekte tuvalet temizlik ürünlerinde büyük bir Pazar payına sahip olmak hedefindedir. Buna ek olarak, her zaman tüketicinin yanında duran ve ilerici vizyonumuzla, en kaliteli ürünleri en uygun standartlarla sunmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.